Grepolis

Grepolis

Starożytna Grecja czeka na swego zdobywcę

Grepolis to gra przeglądarkowa, w której przenosimy się w czasy starożytnej Grecji. Na początek dostajemy we władanie jedno małe miasteczko. Naszym celem jest wieczna sława i bycie najwspanialszym ze wszystkich państw-miast starożytnej Grecji. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Klimat starożytnej Grecji
 • Solidne wykonanie gry
 • Wciągająca rozgrywka

Wady

 • Na początku wymaga cierpliwości

Bardzo dobry
8

Grepolis to gra przeglądarkowa, w której przenosimy się w czasy starożytnej Grecji. Na początek dostajemy we władanie jedno małe miasteczko. Naszym celem jest wieczna sława i bycie najwspanialszym ze wszystkich państw-miast starożytnej Grecji.

Grepolis, tak jak inne gry przeglądarkowe, polega na rozbudowie jednego sektora tak, aby przynosił on coraz większe zyski.W Grepolis, dzięki wydajnej gospodarce, będziemy mogli prowadzić skuteczne wojny. Rozbudowa kolejnych budynków zajmuje jednak czas liczony w minutach i godzinach, a nie sekundach. Z tego powodu gry typu Grepolis angażują graczy bardzo mocno na długi czas.

Grapolis wciąga nas w świat starożytnej Grecji, gdzie bogowie aktywnie wpływali na życie śmiertelników. Unikatową cechą tych czasów były małe państwa-miasta, takie jak słynna Sparta, czy Ateny. W Grepolis zaczynamy od małej mieściny gdzieś na jednej z setek wysp. Naszym celem jest przejąć we władanie okoliczne ziemie i rozwijać swoje państwo. Na początku gra wymagać od nas będzie sporo cierpliwości. Rozbudowa miasta trochę potrwa. Dobra wiadomość jest taka, że przez pierwszy tydzień nasze miasto jest bezpieczne od wrogich ataków. Potem Grepolis pokaże swoje prawdziwe oblicze.

Jeśli lubisz tego typu gry Grepolis na pewno Cię nie rozczaruje.

Najczęściej pobierane Strategiczne na Web-apps

Więcej
Grepolis

Wypróbuj

Grepolis

Opinie użytkowników o Grepolis

 • mateuszkorczowski

  według mateuszkorczowski

  "Polski support jest jak bolszewizm wmawiajacy ludziom cos czego nie zrobili"

  Sama gra jest okeej ,jedynym problemem i minusem tejze gry ze polski support ,idioci i przyglupy,od dwoch dni staram ...   Więcej.

 • Tryt

  według Tryt

  "Wielka szkoda, że fajną grą zawiadują niefajni ludzie."

  Logując się do gry ujrzałem komunikat, że moje konto zostało zablokowane. Napisałem do supportu zadając pytanie, co z...   Więcej.

 • krystianlenkiewicz

  według krystianlenkiewicz

  "gram na achiles ,suport jest tam nie uczcziwy,kantuja caly czas ,"

  to prawda,kantuja mysla ze sa lepsi,ale oszukuja samych siebie.   Więcej.

 • jokcia

  według jokcia

  "WŁASNE SPOSTRZEŻENIA"

  Fakt faktem co piszecie to prawda. sam gram już od roku czasu i owaszem wielokrotnie zdażały się nam dziwne jakieś pr...   Więcej.

 • andrew11111

  według andrew11111

  "skandale na polskim grepolis"

  Gra jest ciekawa i wciągająca, ale ma jeden mankament. Wadą jest działanie polskiego supportu, który nie tylko jest n...   Więcej.

 • "Bzdurna grhyba dla nie myślących logicznie.."

  Ta gra jest chyba dla nie myślących logicznie..Bzdurą jest , by utrzymać miasto dopiero w budowie i być atakowanym pr...   Więcej.